Belépés Regisztrálás Székelyföldi Jégkorong Akadémia főtámogatója
Szakmai stáb

Nagy Attila Ferenc - Ügyvezető igazgató

Del Pedrick - Technikai igazgató

Antal István - Mentoredző

Antal Előd - Mentoredző

Csíkszereda (5)
U18 (3)

Györgypál Tamás - Vezetőedző

Tódor Krisztián - Segédedző

Antal László - Kapusedző

U16 (3)

Gál Sándor - Vezetőedző

Antal László - Kapusedző

U12 (4)

Moldován Ervin - Vezetőedző

Antal László - Kapusedző

U10 (6)

Sprencz István - Vezetőedző

Tódor Krisztián - Edző

Kovács Norbert - Edző

Koncsag Kinga - Edző

Csedő Erik  - Segédedző

Antal László - Kapusedző

U8 (6)

Koncsag Kinga - Vezetőedző

Tódor Krisztián - Edző

Sprencz István - Edző

Koncsag Kinga - Edző

Kovács Norbert  - Edző

Antal László - Kapusedző

Gyergyószentmiklós (6)
U18 (4)

Kémenes Csaba - Vezetőedző

Barabás László - Segédedző

Molnár Szabolcs - Kapusedző

Szakács Szabolcs - Kapusedző

U16 (3)

Molnár Szabolcs - Vezetőedző, Kapusedző

Csergő Hunor - Segédedző

Szakács Szabolcs - Kapusedző

U14 (5)

Farkas Csaba - Vezetőedző

Csergő Hunor - Segédedző

Antal Zsolt - Segédedző

Molnár Szabolcs - Kapusedző

Szakács Szabolcs - Kapusedző

U12 (4)

Molnár Szabolcs - Vezetőedző, Kapusedző

Daradics Csaba - Segédedző

Ambrus Ingnác - Segédedző

Szakács Szabolcs - Kapusedző

U10 (6)

Antal Zsolt - Vezetőedző

Kémenes Csaba - Segédedző

Csata Sz. Levente - Segédedző

Elekes D. Hunor - Segédedző

Molnár Szabolcs - Kapusedző

Szakács Szabolcs - Kapusedző

U8 (5)

Farkas Csaba - Vezetőedző

Csata Sz. Levente - Segédedző

Elekes D. Hunor - Segédedző

Molnár Szabolcs - Kapusedző

Szakács Szabolcs - Kapusedző

Felcsík (4)
U14 (2)

Antal Előd - Vezetőedző

Gyenge Tamás - Segédedző

U12 (2)

Antal Előd - Vezetőedző

Farkas Nándor - Segédedző

U10 (7)

Geréd András - Vezetőedző

Gábor János - Edző

Vízi Botond - Segédedző, Kapusedző

Gyenge Tamás - Segédedző

Farkas Nándor - Segédedző

Nagy János - Segédedző

Jéré István - Segédedző

U8 (7)

Nagy János - Vezetőedző

Vízi Botond - Vezetődedző, Kapusedző

 Geréd András - Segédedző

Gyenge Tamás - Segédedző

Farkas Nándor - Segédedző

Gábor János - Segédedző

Jéré István - Segédedző

Sepsiszentgyörgy (1)
U8-U14 (4)

Kertész Zoltán - Vezetőedző

Kernászt Huba - Segédedző

Ugron Endre - Segédedző

Bogyán János - Segédedző

Kézdivásárhely (1)
U8-U14 (2)

Márton Sándor - Vezetőedző

Koszta Ákos - Segédedző

Marosvásárhely (1)
U8-U10 (3)

Nagy Árpád - Vezetőedző

Ilyés Norbert - Segédedző, Kapusedző

Róth Rudolf - Segédedző

Alcsík (Csíkszentimre) (1)
U8-U10 (1)

Jakab Károly - Vezetőedző

Székelyudvarhely (1)
U8-U10 (2)

Bán István - Vezetőedző

Lukács Albert - Segédedző

 

 
 
 
 
 
Minden jog fenntartva. Copyright © 2016 SZ.J.A. Székelyföldi Jégkorong Akadémia