Belépés Regisztrálás Székelyföldi Jégkorong Akadémia főtámogatója
Hírek
 
Akademi-kupa a kicsiknek is
2017-05-28
 

Csíkszeredában, a Molnár Lajos műjégpályán szombaton folytatódott a Székelyföldi Jégkorong Akadémia belső háziversenye az Akademi-kupa. Ezúttal az a 2007/2008-as, illetve a 2009/2010-es korosztályokon volt a sor.

A kiírás azonos volt az egy héttel korábbihoz, azzal az eltéréssel, hogy itt a hat csapat egymás között megméretkezett és nem voltak csoportokba beosztva.

A verseny népes részvétel mellett zajlott, hiszen 168 kishokis jelent meg 14 edző kíséretében. A kishokisok a teljes székelyföldi régiót lefedték, hiszen érkeztek Marosvásárhelyről, Székelyudvarhelyről, Gyergyószentmiklósról, Felcsíkról, Csíkszeredából, Alcsíkról, Sepsiszentgyörgyről és Kézdivásárhelyről.


2007-2008-as korosztály

Farkasok: Ádám Ágnes, Ágoston Tamás, Albert Gergő, Antal Péter, Asztalos Ábel, Balogh Ábel, Barczán Pál, Barta Norbert, Bedő Levente, Bende Júlia, Biró Balázs, Izsák Csenge, Gergely Hunor.

Medvék: Boda András, Boldizsár Dávid, Both Máté, Czirják Zalán, Csata Anna, Dolga Barna, Elekes Dávid, Farkas Dávid, Fehér Nikoletta, Fodor Dávid, Forika Levente, Izsák Csaba, Ivácson Rajmond.

Viperák: Gábor Zsolt, Gál Péter, Gál Tihamér, Haim Brassai Milán, Hoidreag Daniel, Jancsó Zsolt, János Dávid, Kémenes Boldizsár, Király Ádám, Kocsis Tamás, Kosza Ádám, Vizi Mátyás, Erdély Dávid, Katona Boldizsár.

Oroszlánok: Kovács Loránd, Kovács Szabolcs, Lakatos Máté, László Kende, Lukács Botond, Márton Tamás (Csíkszereda), Márton Tamás (Felcsík), Máthé Mózes, Mic Ádám, Mihály Aba, Nagy Ádám, Vitos Anna, Lukács Dávid.

Bivalyok: Nagy Dániel, Nagy Tamás, Pál László, Pol Denis Stefan, Rácz Gergő, Ruczuj Erik, Salamon Róbert, Sebők Máté, Simon Ákos, Stanciui László, Szabó Botond, Veress Tamás, Szopos Rikárd, Márk Bálint.

Gepárdok: Szász Jenő, Szebeni Gergő, Szekeres Edit, Szélyes B. Örs, Szentes László, Szennyes Mózes, Szőcs Gáspár, Tofán Tamás, Trifan Maximilian, Váncsa Krisztián, Vaslabán Csongor, Veress Dániel, Molnár Máté, Olácsek Csaba.

2009-2010-es korosztály

Farkasok: Ádám László, Albert László, Albert Vidor, András Bence, Andrási Apor, Balázs Dávid, Balázs Soma, Bálint Attila, Bálint Kristóf, Becze Máthé László, Bedő Gergő, Benedek Gergő, Berszán Ádám, Csata Balázs.

Medvék: Bogyán Patrik, Boldizsár Kevin Madalin, Casaneanu Adrian, Creanga Rares, Csergő Zsolt, Csíki Balázs, Dalnoki Szilárd, Egyed Fanni, Egyed Kolos, Farkas Ákos, Farkas Roland, Fehér Nikoletta, Adorján Tála Szabolcs.

Viperák: Fehér Orsolya, Fekete P. Tas, Ferenc Bence, Filep Álmos, Gagyi Előd, Gál Gergő, Gál Róbert, Gáll Attila, György Márk, Hajdó Keve, Hanklis Zsombor, Hideg T. Roland, Hoidreag Benedek, Császár Magor.

Oroszlánok: Ilyés Kosa Kristóf, Jancsó István, Kassay Magor, Kerekes Dávid, Kiss Alpár, Kopacz Tamás, Len Attila, Lukács Ádám, Lukács Csongor, Madarász Márk, Magyari Norbert, Millik Alexander, Molnár Bence, Kopacz Bálint.

Bivalyok: Mondics Márk, Nagy Krisztián, Nagy Trisztán Csanád, Néda Tihamér, Nemes Huba, Oltean Szabó Hunor, Onodi Tamás, Pál Dávid, Pál Hunor, Pál Márk, Pethő Réka, Petra Adrian, Részegh Norbert, Kovács Fülöp Alex.

Gepárdok: Rokaly Márton, Salapom Péter, Samoila Raul, Sipos Márk, Szabó Huba, Szabó Örs, Szász Kristóf, Székely Mihály, Tamás Márk, Tőke Benedek, Varga Balázs, Vasile Anna, Vita Péter, Vizi Nimród, Samoila Dávid.

 
 
 
 
Vissza
 
 
 
 
Minden jog fenntartva. Copyright © 2016 SZ.J.A. Székelyföldi Jégkorong Akadémia